Zámečnické výrobky

Speciální zámečnické výrobky

Brány a branky

V našem sortimentu mají také své místo brány a branky, které jsou vyrobeny z toho nekvalitnějšího materiálu a dodáváme je i s příslušenstvím. Dodáváme dva druhy bran.

Otevíravé brány a branky

Tyto brány a branky jsou vyráběny z těnkostěnných profilů a dodáváme je i s  nejrůznějším příslušenstvím, jako jsou různé kliky, panty a zástrče. Tyto branky lze namontovat i na betonové sloupy pomocí závěsných pantů.
Nosné kovové sloupy bran se dodávají přímo k zabetonování, nebo s ocelovou patkou pro přišroubování. Tyto brány a branky jsou na povrchu buď lakované (nalakujeme je dle výběru barevného vzorníku RAL), nebo jsou zpracovány z žárového zinku.

Otevírání brány

Fotogalerie bran:

Posuvné brány samonosné

Hlavní výhoda těchto bran spočívá v tom, že se posunují pomocí kladek, takže její spodní hrana spočívá nad terénem. Ńedochází k zanášení spodní vodící kolejnice, jak se s tím můžeme setkat u bran pojezdových. Naše posuvné brány jsou dodávány s uzavřeným jeklovým rámem a výplní podle přání zákazníka.

Bránu zákazník obdrží včetně veškerých pojezdů, které se montují na chemický beton přes ocelové šrouby do připraveného základu brány. Povrch je řešen jako žárový zinek, nebo je nalakován dle vzorníku RAL.

Posuv brány